Wysyłka i zwroty

 

Wysyłka

Dekoracje okienne, firany oraz indywidualne zamówienia wg.Państwa wzorów i wymiarów wysyłamy w ciagu maksymalnie 6 dni roboczych od momentu wpłaty bądź też poinformowania nas o wyborze przesyłki pobraniowej.Przeważnie termin realizacji jest krótszy od wspomnianych 6 dni.

Zazdrostki, firany metrażowe oraz inne produkty,które są gotowe lub nie wymagają usług z naszej strony wysyłamy znacznie szybciej - najczęściej tego samego dnia,kiedy otrzymamy wpłatę.Wysyłamy również za granicę ale tylko po uprzednim uzgodnieniu z nami przedmiotu wysyłki.Wysyłamy tylko pocztą wg. cennika Poczty Polskiej stąd też,niezbęden jest okreslenie wagi wysyłanych towarów.

  

 Koszty wysyłki

Ze względu na gabaryt jak i wagę koszty przesyłki są różne.System sam nalicza wagę produktów dzięki czemu podczas procesu zakupu podaję kwotę do wpłaty. Kwota nigdy nie bedzie większa niż kwota za przesyłkę kurierską. Przy zakupie więcej niż jednego produktu domyślnie wysyłamy jedną paczką przy jednej opłacie za wysyłkę.

 Koszty:

Kurier Pocztex -11zł

Pocztex pobranie - 13,00zł

Wysyłamy za granicę.

Konto do wpłat

Alior bank nr. konta 68 2490 0005 0000 4530 5482 9951

Przyjmujemy również płatności kartami oraz e-przelewy przez system PayU

  

Zwroty

 Zgodnie z obowiązującymi przepisami w przypadku zakupów przez internet mają Państwo możliwość zwrotu zakupionego towaru.Szczegóły  dotyczące zwrotów znajdują się w regulaminie pkt 7.

Nie przymujemy zwrotów lub reklamacji przesłanych za pobraniem!